Paweł Gąstała kandydatem do Rady Miejskiej w Makowie Podhalańskim!

W zaplanowanych na dzień 7 kwietnia 2024 roku wyborach samorządowych do Rady Gminy Maków Podhalański swoją kandydaturę zgłosił Paweł Gąstała. Chyba nikomu - zwłaszcza ze środowiska piłkarskiego oraz społecznego nie trzeba przedstawiać sylwetki Pawła - reprezentującego barwy Naroża przez ponad trzy dekady. Od małego bajgla, po doświadczonego zawodnika aż do trenera grup młodzieżowych oraz głównego koordynatora wielu przedsięwzięć.

Teraz przed Pawłem inny etap, w którym ubiega się o mandat radnego w Urzędzie Miejskim w Makowie Podhalańskim. Szerzej o kandydaturze Pawła przeczytamy poniżej - w udostępnionym poście przez Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Sarny.

Szanowni Wyborcy, dzisiaj prezentuję ostatniego kandydata KWW KRZYSZTOFA SARNY.
Z okręgu nr 12 Juszczyn, kandyduje Pan Paweł Gąstała.
Pan Paweł ma 39 lat, jest rodowitym mieszkańcem Juszczyna. Właśnie w Juszczynie od wielu lat z powodzeniem prowadzi swoje aktywności społeczne, głównie związane z rodzimym klubem sportowym. Najpierw jako wieloletni zawodnik, gdzie można było go wielokrotnie podziwiać za zaangażowanie i wkład w sukcesy. Zawsze odpowiedzialny i nieustępliwy a przy tym z szacunkiem i sportową postawą dla przeciwnika. Aktualnie trener młodzieży, pilny i lubiany budzący zaufanie wśród młodzieży, ale co ważne ceniony wśród rodziców, którzy potrafią docenić jak duże jest to poświęcenie i praca. Organizator festynów, zbiórek czy innej aktywności społecznej, na rzecz lokalnej społeczności.
Zawodowo pracuje jako menedżer sklepu w Suchej Beskidzkiej, ma doświadczenie w kierowaniu zespołem, pomysłowość i konsekwencja to jego atuty.
Okręg nr 12 Juszczyn, Paweł Gąstała, jeżeli chcesz, aby Twoje postulaty zostały zrealizowane a nie tylko obiecane to zagłosuj na Pawła.
W imieniu Naroża z góry dziękujemy za wszystkie oddane głosy zarówno na Pawła, jak i Krzysztofa - kandydata na Burmistrza Makowa Podhalańskiego.